Informacje

Biuro Rachunkowe PIEMON

Biuro rachunkowe PIEMON świadczy kompleksowe usługi księgowe i podatkowe dla małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności,   mających swoją siedzibę głównie na terenie powiatu brzozowskiego, sanockiego, krośnieńskiego i bieszczadzkiego.

Od początku działalności szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dając możliwość decydowania, z jakich usług Klient będzie korzystał.

 

PIEMON  to nowoczesne Biuro Rachunkowe oferujące kompleksowe usługi łączące zalety biura tradycyjnego i internetowego. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego zleceniodawcy. Dostosowujemy się do specyfiki każdej firmyunikamy szablonowego podejścia – wierzymy, że to stanowi dla naszych Klientów istotny atut. Nasze biuro proponuje tradycyjną współpracę dla osób, które nie ufają nowoczesnym technologiom i nie czują się pewnie w sprawach związanych z Internetem. Prowadzimy również innowacyjną i niezwykle wygodną metodę współpracy poprzez stronę internetową. Stosowane przez nas rozwiązania internetowe dają Państwu możliwość dostępu do wszelkich danych i statystyk dotyczących finansów Państwa firmy, niezależnie od miejsca w którym się Państwo obecnie znajdują.

 

Gwarantujemy oszczędność Państwa cennego czasu, pewność terminowej realizacji zleceń i optymalizację ryzyka gospodarczego. Podpisanie umowy

z naszym biurem daje Państwu komfort realizacji przedmiotu zadań związanych z Waszą działalnością ograniczając kontakt z biurem do dostarczenia dokumentów w uzgodnionych terminach. Dla Państwa wygody zwiększyliśmy swoją ofertę o możliwość korzystania z naszego oprogramowania. Umożliwiamy klientom dostęp do programu wystawiania faktur oraz dostęp do danych finansowo-księgowych on-line.

 

Istnieje możliwość odbioru dokumentów przez pracownika biura bez dodatkowych opłat.

 

8 punktów współpracy z Biurem Rachunkowym PIEMON

1. Spotkanie z pracownikiem Biura Rachunkowego.

 

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia współpracy jest spotkanie z pracownikiem naszego Biura Rachunkowego w celu przedstawienia Państwa potrzeb dotyczących usług rachunkowych i ustalenia indywidualnej oferty dla Państwa firmy na tej podstawie.

2. Podpisanie umowy.

 

Drugim krokiem, po podjęciu decyzji o współpracy jest podpisanie umowy między Państwa Firmą, a naszym Biurem Rachunkowym.

 3. Na koniec miesiąca.

 

Następnie przed zakończeniem każdego miesiąca pracownik Biura Rachunkowego sporządza listy płac, deklaracje ZUS oraz (na życzenie klienta) przelewy i przekazuje informacje o ich wysokości w umówionym czasie mailowo lub w siedzibie Biura Rachunkowego lub Państwa Firmy.

 4. Dostarczanie dokumentów.

 

W terminie do 10-go następnego miesiąca Klient dostarcza

do Biura Rachunkowego komplet dokumentów za poprzedni miesiąc (Kopie faktur, rachunków lub innych dowodów sprzedaży, oryginały faktur zakupu towarów i kosztów, wyciągi bankowe, itp.), niezbędnych do sporządzenia wymaganych przepisami ewidencji oraz deklaracji podatkowych. Możliwy jest również odbiór dokumentów

z siedziby Państwa Firmy przez pracownika naszego Biura Rachunkowego.

 

 5. Informacja o wynikach finansowych.

 

Po kilku dniach od otrzymania dokumentów księgowych informujemy telefonicznie lub mailowo o wyniku finansowym i wysokości podatków.

 

 

 6. Deklaracje podatkowe.

 

Biuro Rachunkowe wystawia wszystkie deklaracje podatkowe

i po podpisaniu dostarcza do właściwych Urzędów Skarbowych. Na życzenie możemy przygotować również przelewy bankowe na podatki.

 

  7. Archiwizacja dokumentów.

 

Dokumenty po zaksięgowaniu pozostają w siedzibie Biura Rachunkowego i oddawane są klientom po zamknięciu roku podatkowego i sporządzeniu wymaganych sprawozdań oraz deklaracji podatkowych oraz złożeniu ich w odpowiednich Urzędach Skarbowych.

 

8. Odpowiedzialność Biura Rachunkowego.

 

W razie ewentualnych kontroli pracownicy Biura Rachunkowego reprezentują Państwa Firmę przed Urzędem Skarbowym.

 

O Biurze

PIEMON to nowoczesne Biuro Rachunkowe oferujące kompleksowe usługi łącząc zalety biura tradycyjnego i internetowego. Jeśli potrzebujesz pomocy zadzwoń bądź napisz i umów się z naszym pracownikiem.

 

Znajdziesz nas tutaj

Dane Kontaktowe

Biuro Rachunkowe PIEMON

Lalin 81, 36-207 Grabownica Starzeńska

 tel. 533 388 188               biuro.piemon@gmail.com